Komento
0 Komente
 
Jeta nė Kosovė Diskuton pėr Pakėnaqėsitė nė Vend Sonte nė emisionin “Jeta nė Kosovė” nė RTK, deputetėt e Kuvendit tė Kosovės nga partitė e koalicionit qeverisės dhe opozita do tė debatojnė pėr zhvillimet e fundit nė vend. Share
 
Më të fundit