Zbulimet e dhandrrit ep.1

Zbulimet e dhandrrit ep.1 Watch video

February 12, 2009 00:00h  - 

Nė rubrikėn "Dhandrri i Kosovės" do tė keni mundėsinė ta ndiqni episodin e parė tė zbulimeve tė dhandrrit nė Amerikėn e re, si dhe segmente nga inaugurimi i presidentit

  •  Print
  • Email
  • Share

Comments: (0)