Komento
0 Komente
 
Jeta nė Kosovė Debaton pėr Matematikat nė Drejtėsi Sonte nė emisionin Jeta nė Kosovė do tė debatohet pėr zhvillimet e fundit rreth ēėshtjes sė dekretimit tė Kryeprokurorit tė Shtetit dhe transparencėn nė dialogun Kosovė- Serbi. Share
 
Më të fundit