Arrestimet në Serbi

Arrestimet nė Serbi Shiko videon

Prill 05, 2012 22:30h  - 

Nė bazė tė ēfarė akuzash po i arreston policia e Serbisė qytetarėt e Republikės sė Kosovės?

Pse dhe si u arrestuan policėt kosovarė nga ata serbė?

A do tė vazhdojė dialogu Kosovė – Serbi, pas kėtyre arrestimeve?

Si po i pėrdor ministri i Punėve tė Brendshme tė Serbisė, Ivica Daēiq, kėto arrestime pėr poenė politikė brenda Serbisė, nė kohėn kur atje do tė mbahen zgjedhjet?

Cili do tė duhej tė ishte hapi politik nga pala kosovare pas kėtyre arrestimeve?

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)