Gjendja nė Arsim

Gjendja nė Arsim Shiko videon

Mars 15, 2012 22:15h  - 

A janė ndėrtuar kėto shkolla sa pėr sy e faqe? Pse drejtori i Arsimit nė Prizren po ballafaqohet me akuza pėr shpėrdorim tė detyrės zyrtare?
Sa para po kėrkojnė zyrtarėt e Drejtorisė sė Arsimit nė Prizren pėr ta emėruar njė drejtor shkolle?
Ēfarė punėsimesh ka bėrė drejtori komunal i Arsimit nė Drenas dhe kė e ka punėsuar ai nga familja e tij?

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)