JETA NË GJILAN

JETA NĖ GJILAN Shiko videon

Korrik 23, 2012 10:25h  - 

Qemajl Mustafa kryetar i komunės pėrgjigjet nė pyetjet e qytetarėve, shoqėrisė civile dhe opozitės se sa i ka realizuar premtimet qė i ka dhėnė?

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)