JETA NË KAMENICË

JETA NĖ KAMENICĖ Shiko videon

Korrik 05, 2012 22:00h  - 

Kryetari i komunės Shaip Surdulli pėrgjigjet nė pyetjet e opozitės, shoqėrisė civile dhe qytetarėve se sa i ka realizuar premtimet e dhėna gjatė fushatės. Ēfarė thonė opozita dhe qytetarėt pėr problemet nė kėtė komunė? Debati do tė transmetohet nė ora 20:30 nė RTK.

Tė premten nga ora 23:15 do tė ndiqni debatin komunal "Jeta nė Han tė Elezit".
Kryetari i komunės Rufki Suma, diskuton pėrballė opozitės dhe qytetarėve pėr problemet nė kėtė komunė tė re.

Ndėrsa tė dielėn me  8 korrik,  do tė ndiqni debatin komunal Jeta nė Lipjan, nė ora 21:00. 
Kryetari i komunės Shukri Buja flet pėr problemet e kėsaj komune, ndėrkaq opozita, shoqėria civile dhe qytetarėt po ashtu diskutojnė nė kėtė debat.

BIRN gjithashtu transmeton  reportazhe qė tregojnė se sa janė realizuar premtimet e dhėna nga kryetarėt e kėtyre komunave.

Reagim nga Naziktere Spahiu

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)