JETA NË PARTESH

JETA NĖ PARTESH Shiko videon

Qershor 21, 2012 23:36h  - 

 

Sa i ka realizuar premtimet, kryetari i komunės sė Parteshit?

Pse opozita e akuzon atė pėr familjarizėm dhe pėr dėshtim tė projekteve?

Krahas kryetarit, nė debat marrin pjesė edhe pėrfaqėsues tė partive politike qė janė aktivė nė asamblenė komunale, si dhepėrfaqėsues nga shoqėria civile dhe qytetarė?

BIRN-i gjithashtu transmeton reportazhin e pėrgatitur nga Ardian Lulaj, qė tregon se sa janė realizuar premtimet e dhėna nga kryetari i komunės.

 

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)