JETA NË VUSHTRRI

JETA NĖ VUSHTRRI Shiko videon

Korrik 22, 2012 22:52h  - 

Kryetari i komunės Bajram Mulaku, pėrballė opozitės dhe qytetarėve pėrgjigjet se sa i ka realizuar premtimet qė i ka dhėnė gjatė fushatės zgjedhore. Ēfarė thotė opozita pėr transparencėn, korrupsionin dhe buxhetin komunal.

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)