Jeta në Novobërdë

Jeta nė Novobėrdė Shiko videon

Qershor 28, 2012 23:59h  - 

Cilat janė problemet kryesore tė komunės sė Novobėrdės? 
 
A i ka realizuar premtimet e dhėna kryetari i komunės sė Novobėrdės? Pse opozita thotė se kryetari ka dėshtuar nė pėrmbushjen kėtyre e premtimeve? 
 
Ēfarė thotė kryetari e ēfarė partitė politike nė Novobėrdė.
 
Ndiqeni debatin me kryetarin e komunės, qytetarėt dhe pėrfaqėsues tė opozitės, enjten nė ora 23:15 
 
BIRN gjithashtu transmeton reportazhin qė analizon se sa i ka realizuar premtimet kryetari i kėsaj komune.

Reagim nga Adem Abazi, drejtor DAK, Novobėrdė

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)