Intervistė: Albin Kurti

Intervistė: Albin Kurti Shiko videon

Mars 01, 2012 22:30h  - 

Ēka thotė Kurti pėr marrėveshjet e arritura ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė nė Bruksel? Cili do tė jetė hapi i ardhshėm i Lėvizjes Vetėvendosje pas protestave tė 27 shkurtit?

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)