Komento
0 Komente
 
Ja Marrėveshja Kosovė- Serbi pėr Sigurimet e Automjeteve Negociatorėt e Kosovės dhe Serbisė, tė shtyrė nga Pėrfaqėsuesja e Lartė e BE-sė Federica Mogherini, kanė arritur marrėveshjen e shumėpritur pėr njohjen e dyanshme tė sigurimit tė automjeteve, mė 23 qershor, nė Bruksel. Share
 
Më të fundit