Komento
0 Komente
 
Albin Kurti e Fatmir Limaj nė ‘Jeta nė Kosovė’ Dy pėrfaqėsues tė partive opozitare nė Kosovė- Albin Kurti nga Lėvizja Vetėvendosje dhe Fatmir Limaj nga Nisma pėr Kosovėn- do tė flasin sonte nė emisionin Jeta nė Kosovė rreth asaj se ēka mendojnė tė arrijnė me protestėn e thirrur pėr tė shtunėn. Share
 
Më të fundit