Komento
0 Komente
 
Roli i Shoqėrisė Civile nė Rajon e Botė 'Jeta nė Kosovė' nga ora 20:20 do tė diskutohet pėr pėrvojėn e shoqėrisė civile qė kanė nė rajon dhe nė botė pėr tė ndikuar nė vendim-marje duke filluar prej luftimit tė korrupcionit, ballafaqimit me tė kaluarėn dhe ballafaqimin me ekstremizmin fetar. Share
 
Më të fundit