• Letėr nga: shala

  26 Shtator 2010 pasi qe u hap ky debat per prof.dr.kurteshin une e njoh edhe hulumtimet e tij jane shume dinjitoze dhe ky njeri eshte ligjirues shume i zoti dhe puntor eshte korrekt dhe m duhet te them lum kosova... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: elmi imeri

  24 Shtator 2010 pershendetje ju faleminderit per interesimin tuaj po ne e kemi zgjidh problemin per shkollen qe e kemi pas me ndihmen e zotri enver hoxhes u zgjedh poroblemi pra edhe ni her po ju falenderoj ne emer... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: visar

  06 Shtator 2010 Pershendetje,ju pergezoj per emisionet e juaja.Me te vertet Kosoves i duhet shume gazetaria hulumtuese.Ju kisha lute qe te merreni edhe me menyre e pranimit te disa kandidateve per specializim ne... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: arbnora

  02 Shtator 2010 ju lutem parashtrojeni kete pyetje per ne mesuesit e rinje qe kemi filluar punen qe dy vite e nuk na eshte rritur paga per kualifikimin qe kemi edhe pse ne udhezim administrativ shkruan ... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Murat

  02 Shtator 2010 tani kur e shkruaj ket koment,jam duke e shiquar emisioni e juaj"shpronsimi i tokave",por bashkbisedusi i juaj,ish zavendsministri Grabovci,si duket populli i kosoves nuk ka dhen mjaft per lirin e... Vazhdo leximin (0) Komente