• Letėr nga: Agim shala

  20 Prill 2010 sa i respekton shteti i kosoves femit e deshmorve qe kan mbetur shtresa me evujtur duke e ditur qe prindrit etyre kan dhan jeten per ket vend dhe ado ta mbani naj debat per fmi te deshmorve Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Toni

  12 Prill 2010 E nderuara Jeta, Femƫr shƫmbƫlltyrƫ (me gjithƫ tƫ mirat e tƫ kqiat). Jam krenar qƫ jam shqiptar, ama shpesh nuk e di se pse... Duhet tƫ bƫhet njƫ emision pƫr karakterin shqiptar, pƫr... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Granit

  02 Prill 2010 Pershendetje Jeta !Me te vertet jeni nje gazetare e pa pare amo i vetmi qe ju kane gjithmone pa tekst dhe qe nuk keni pas ju aftesi te ballafaqoheni me te tashme nuk eshte me ne prandaj munde te vini... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: feride musa

  27 Mars 2010 Mirdita ju pershendes dhe ju pergezoj pik se pari per emisionin dhe ndihmen tuaj qe po ju beni shum familjeve. Keni marr guxim dhe drejtim te qmueshum te cilen e qmoj shum edhe un si qytetare e... Vazhdo leximin (0) Komente