• Letėr nga: luan

  07 Dhjetor 2011 pershendetje redaksi e nderuar per te drejtat e njeriut skem qka flasim ka shum raste ne komunen ton se as policis as gjykata si merr ne dor ankesat ,vetem pare me pas me ju jep neshta reagojn e dyta... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Gezim Gashi

  20 Nëntor 2011 Vazhdim:1. E vetmja esht prishtina ajo e cila nuk po rrezokohet nga sllavet, gje e cila po i ban mu ndi mir qeveritart, sepse aty e kan shumica pasurin e tyre ne Prishtin, kurse sa i perket pjesve te... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: dela

  20 Nëntor 2011 pershendetje ju qe lexoni ket koment kerkoj ndihmen e zonjes jeta gjarra por nuk kam ndonje mundsi te kontaktoj me zonjen e nderuar jeta kerkoj ndihmen e te gjith atyne qe kan ndonje numer te jetes... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Fati (Vjene)

  14 Tetor 2011 Zoteri Adnan Rrustemi, sipas shkrimit tuaj, shihet qarte se ju keni mungese te dukshme te njohurive mbi drejtshkrimin shqip.(Ju keni probleme serioze me veten e pare njejes te menyres deftore dhe asaj... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: merita

  12 Tetor 2011 Pershendetje jeni shum te mir i gjith stafi,kam knaqsin qe kam rastin te ju shkruaj po dua te ju shkruaj shum shkurt...A keni mundesi te beni hulumtime rreth gjykatesve,prokurorve ne Gjilan se qka... Vazhdo leximin (0) Komente