• Letėr nga: erioni

  24 Maj 2011 kisha pas deshi te shkoni ne universitetin dardania ne prishtin e ti shiqoni punen e tyre se qysh po zhvillohet e qysh po maltretohen studentat ka 7=8 muj pa i thirr per mbrojtje te temes shpre... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Fadil

  17 Mars 2011 Se pari ju pershendes dhe ju uroj per punen qe beni . E kam fjalen per emisionin drejtesia ne Kosove.Une jam deshmitar i vertet se drejtesia ne Kosove nuk ka.Kisha pas deshire te marre pjese ne nje... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: danezi

  27 Janar 2011 Pershendetje!Me shum keqardhje duhet te ju them se jeta ne Kosov ka qen programi me i mir e me interesant ne RRK.Ju qe po merreni me martesat me letra a e dini se 90 perqind te ketyre njerzeve e bejn... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: Rem Boletini

  27 Janar 2011 o jeta ne kosov qfar emisjonesh po bani pa lidhje more pisa.po qa jav nin juve si i bajn njerzit letrat, qa po ju dhem juve a martohen njerzit per letra a per qa,kqyrni more punt e juve zoti ju vraft... Vazhdo leximin (0) Komente
 • Letėr nga: lumja

  20 Janar 2011 ju pergezoj se pari per punen qe e beni Jeta,se sipas mendimit tim e vetmja je ne kosov, qe po na qel syte qe ta shohim realitetin qe po na rrethon.Jam nje e diplomuar ne Fakultetin e Edukimit ne... Vazhdo leximin (0) Komente