Problemet komunale

Problemet komunale Shiko videon

Qershor 24, 2011 00:00h  - 

BIRN transmeton reportazhin e gazetarit Alban Selimi, i cili ka hulumtuar rreth problemit tė njė ndėrtimi nė pronėn komunale tė Kamenicės, funksionimin e Drejtoratit tė Shėndetėsisė ne komunėn e Junikut si dhe sjell fakte nga dėmtimi dhe plaēkitja e kazermės sė TMK-sė nė fshatin Llukar tė komunės sė Prishtinės.

  •  Print
  • Email
  • Share

Komente: (0)